Zaproszenie na Szachowy Charytatywny Turniej Miast

Dnia 19.04.2022 o godz. 17.00 w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy, przy ul. Jagiellońskiej 3, w sali Bydgoskiego Marca 1981 rozegrany zostanie drużynowy turniej i wyłoniony zostanie Charytatywny Mistrz Województwa. Do Państwa oceny i możliwości pozostawiamy kwotę przeznaczoną na wpisowe.
Zebrane środki podczas turnieju zostaną przekazane na Centrum Opieki Perinatalnej im. św. Łazarza w Bydgoszczy.
Zawody są skierowane do wszystkich miłośników królewskiej gry – niezależnie od stopnia zaawansowania i wieku graczy. Do rozgrywek zapraszamy cztero- lub dziesięcioosobowe reprezentacje miast. Szwajcarski system rozgrywek, albo wariant “każdy z każdym” (w zależności od ilości zgłoszeń) gwarantują, że nikt nie będzie odpadać i tym samym zapewnią zdrową rywalizację o tytuł Charytatywnego Mistrza Województwa.
Oprócz samego Turnieju Miast przewidziane zostały też inne atrakcje jak np. charytatywna lekcja gry w szachy (dla najmłodszych i starszych) z Mistrzem Krajowym Pawłem Kukułą (KS Gwiazda Bydgoszcz), czy charytatywna symultana z Ministrem Łukaszem Schreiberem. Swoją obecność zapowiedzieli też znani bydgoscy sportowcy, których udział ma być dodatkową atrakcją dla najmłodszych.
Prosimy o składanie zgłoszeń zorganizowanych drużyn z naszego Klubu do dnia 08.04.2022 r. na adres: szachy.uksopptorun@gmail.com

Comments are closed.