1. Otwarty Turniej Grand Prix Torunia Fundacja In Spe 2021/2022 – Wyniki, Galeria zdjęć

W sobotę 9 października 2021 r. ruszyła kolejna edycja z cyklu  Grand Prix Torunia Fundacja In Spe 2021/2022, organizowana przez UKS „OPP Toruń”. Turnieje mają charakter otwarty, odbywają się w nowej lokalizacji (Dom Muz Podgórz przy ul. Poznańskiej 52 w Toruniu) oraz w nowej formie. Grupa OPEN A  składa się, nie jak dotychczas z 7, ale z 9 rund. W grupie OPEN B mogą uczestniczyć również zawodnicy, którzy chcą uzyskać normę na kategorię V i IV.

W  pierwszym turnieju GPT  2021/2022, w grupie OPEN A  z wynikiem 8,5 pkt zwyciężył Mateusz Budnik z MKS EMDEK Bydgoszcz. Tuż za nim z dorobkiem 7,0 pkt uplasował się nasz zawodnik z UKS „OPP Toruń”, Adam Załuski. Trzecie miejsce, uzyskując tyle samo punktów zdobył  Szymon Zając, również z UKS „OPP Toruń”. Najlepszym juniorem do lat 18 został Adam Stanowski, seniorem65+  Dmitry Grigorovich, a najlepszą kobietą w turnieju została Aleksadra Dąbrowska.

W grupie OPEN B zwyciężył Olaf Rogaczewski przed Pawłem Pawluczuk oraz Brajanem Cieloch. Aż 9 zawodników uzyskało normę na kategorię.

Jak co roku cykl Grand Prix Torunia odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Torunia.

Wyniki:

Open A

Open B

Galeria zdjęć

 


Comments are closed.