Klasyfikacja generalna Grand Prix po marcowym turnieju

Po sześciu z ośmiu turniejów Grand Prix nadal nie brak niewiadomych w klasyfikacjach generalnych poszczególnych grup. Prezentujemy aktualne tabele po marcowej rundzie cyklu.

W grupie Open Senior już od października na czele plasuje się Janusz Tarczykowski i wszystko wskazuje na to, że to właśnie on zakończy zmagania na pierwszym miejscu, gdyż ma już 28 punktów i wyraźną przewagę nad rywalami. Bardzo ciekawie zapowiada się za to walka o drugą i trzecią pozycję – Marek Lewandowski i Krzysztof Woźniak mają 23,5 punktu, Paweł Pawłowski 23 punkty, Daniel Ludwiński 22,5 punktu, a Damian Kamiński 22 punkty.

W kategorii Open Junior marcową nieobecność Konrada Drozdowskiego wykorzystał Tomasz Czarkowski, który ma dzięki temu 3,5 punktu przewagi. Pozostali zawodnicy z tej grupy grają w bieżącej edycji Grand Prix bardzo nieregularnie i mają większe straty.

Nic nie jest jeszcze rozstrzygnięte w grupie do lat 15. Na czele w dalszym ciągu plasuje się Dominik Sujkowski, który ma pół punktu więcej niż David Woźniak. Na trzeciej pozycji klasyfikowany jest Jerzy Czarkowski tracący obecnie do lidera trzy “oczka”.

Równie ciekawie jest w grupie do lat 12. Na powadzeniu znajduje się Aleksander Branicki wyprzedzający o pół punktu Mateusza Jaskulskiego. Co najmniej o trzecią pozycję rywalizują ponadto Krystian Woźniak i Wiktoria Sivickis.

Dwóch wyraźnych liderów ma grupa do lat 10. Adam Kopaczewski i Michał Moszczyński mają aktualnie odpowiednio 32,5 i 30,5 punktu. Największe szanse na trzecie miejsce mają Jakub Masłowski i Adam Stanowski.

Łącznie we wszystkich grupach klasyfikujemy już sto dziesięć osób! Kolejny turniej zaplanowany jest na 6 kwietnia. Już dziś zapraszamy 🙂

Aktualne klasyfikacje generalne po marcowym Grand Prix


Comments are closed.