Kolejne mecze ligowe za naszymi drużynami

Rozgrywki w III i IV lidze trwają w najlepsze, oczywiście z udziałem naszych drużyn. Ostatnie spotkania rozegrane zostały 2 grudnia, a kolejne zaplanowane są na najbliższą niedzielę.

Nasi trzecioligowcy udali się do Bydgoszczy na drugi zjazd w osłabionym składzie, gdyż z powodu choroby nie mogli zagrać Alicja i Damian Śliwiccy, a na piątej szachownicy nie udało się już znaleźć zastępstwa dla mistrzyni Europy do lat 10. Spotkanie z Ósemką Chojnice skończyło się więc porażką 1:4, a jedyny punkt wywalczył Damian Kamiński.

W drugim pojedynku zespół UKS OPP zremisował z UKS MDK nr 1 Hetman Bydgoszcz 2,5:2,5, choć warto zaznaczyć, że nasi przeciwnicy zdobyli jeden punkt walkowerem z uwagi na wspomnianą nieobecność Śliwickiej. Na trzech pierwszych szachownicach padły remisy, a na czwartej desce triumfował Jerzy Jabłoński.

W tabeli po pięciu rundach nasz zespół zajmuje siódme miejsce. Kolejne dwa mecze rozegrane zostają podczas kolejnego zjazdu zaplanowanego już na 9 grudnia.

W grupie A czwartej ligi nasz drugi zespół pokonał w meczu III rundy MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie dzięki wygranym Tomasza Czarkowskiego i Anny Małkiewicz (punkt zdobyty walkowerem) oraz remisom Adama Musiała i Konrada Marca (cenny remis z przeciwnikiem z I kategorią). Nasza drużyna zajmuje obecnie wysokie trzecie miejsce. Kolejny mecz rozegrany zostanie w Nakle.

Zespół UKS OPP III mecz trzeciej kolejki czwartoligowej grupy B rozegrał u siebie z LZS II Szubin. Zacięte spotkanie skończyło się remisem choć trzeba zaznaczyć, że jeden punkt zdobyliśmy walkowerem. Na szachownicy wygrał Radosław Tamoń, a zremisowała jego siostra Agata. Trzeci zespół plasuje się na szóstym miejscu w tabeli i będzie teraz podejmował MGOK Mrocza.


Comments are closed.